Pred začiatkom súťaže
Dňa 5.11.2014 sa prebehla schôdza vedúcich družstiev pred začiatkom 2. Ročníka Michalovskej futsalovej ligy , ktorá sa tento rok odohrá v Mestskej športovej hale v Michalovciach . Celkovo sa prihlásilo 14 družstiev .
Začiatok 16.11. 2014 rozpis bude v okienku v utorok 11.11.2014
Z 1. Ligy :
JPSoNet 09 obhajca prvenstva z minulého roku v zložení :
P. Regenda , D. Snínsky , R. Snínsky , R. Mižík , J. Smoľák , M. Hreško , M. Mesaroš , T. Ďurik , V. Kročko , Ľ. Uhľar , M. Vajda
Vedúci družstva : J. Popik , zástupca M. Demko
ŠK Senné druhý z predošlej sezóny v zložení :
M. Nemčík , J. Andrejo , Ľ. Andrejo , Z. Marjov , M. Adam , T. Hricík , L. Jacko , J. Tkáč , M. Raška , M. Devečka , J. Dargaj , P. Vančišin , J. Marcin
Vedúci družstva Ľ. Andrejo , zástupca M. Nemčík
NORWIS – NL ( predtým Legendy ) tretí z ročníka 2013/14 – v zložení :
M. Jakuboc, M. Olah , Š. Horňák , A. Šalata , M. Mamaj , M. Mika , M. Mašceník , T. Čižmár , T. Makeľ , M. Varga , M. Popovič , Ľ. Slinčak , M. Gomboš
Vedúci družstva : Š. Horňák , zástupca M. Jakuboc
BEEMSTEEL ( predtím Infinity )- 4. Z predchádzajúceho ročníka v zložení :
R. Novák , D. Lorinc , Ľ. Novák , M. Kiovský , M. Bubenko , M. Pavlovčák , S. Hajduk , M. Kolesár , T. Kukuruc , L. Lorinc , M. Červeňák , M. Ivan , J. Gazda
Vedúci družstva D. Lorinc , zástupca Ľ. Novák
B/S/H piate mužstvo z minulého roka sa neprihlásilo
FC Caffetalero šieste družstvo zo sezóny 2013/2014 v zložení :
D. Lukáč , T. Šamudovský , E. Zajac , V. Osipčak , M. Cibere , R. Duda , E. Vašš , V. Onódy , L. Zajac , Š. Poprik , M. Blahuta , V. Šamudovský
Vedúci družstva E. Zajac , zástupca T. Šamudovský
KaeMko umiestnené na 7. Mieste v predošlej sezóne v zložení :
M. Bodnár , M. Béreš , P. Tomáš , M. Špak , T. Bodnár , P. Doboš , J. Riško , T. Mesároš , M. Paľovčík , T. Ilinjo , R. Lipka , M. Vasiľ
Vedúci družstva : M. Béreš , zástupca M. Špak
BARCA TEAM ako postupujúci z 2. Ligy v zložení :
P. Komenda , M. Horňák , M. Liška , J. Tomko , L. Forgáč , T. Michailiv , M. Tabaka , D. Sabo , P. Capulič , M. Duda , M. Jacko , M. Baňas
Vedúci družstva : M. Horňák , zástupca M. Liška
Celkovo prihlásených 7. Družstiev. Hrať sa bude dvojkolovo každý s každým .
Finančné odmeny : 1.Miesto 150 Eur , 2. Miesto 90 Eur , 3. Miesto 60 Eur
Prvé a druhé družstvo budú reprezentovať okres na regionálnych majstrovstvách kraja.
Pozn. Prvá liga sa podstatne skvalitnila a vyrovnala. Prvé štyri mužstvá by mali zviesť vyrovnaný a verím že fér súboj o titul .
2.Liga
Hatalov zostupujúci z 1.ligy sa neprihlásil
FC StaMi druhé družstvo z predošlého ročníka v zložení :
T. Paulik , J. Benček , P. Smorada , O. Grošaft , M. Paulik , R. Gaľa , T. Gaľa , P. Geroč , J. Porvaz , J. Pado , Mich. Kanca , Martin Kanca , M. Remák , M. Grajcar , M. Mihálik
Vedúci družstva : T. Paulik , zástupca ???
PNL tretí z predošlého ročníka v zložení :
J. Pavlov , M. Mráz , J. Dankanin , L. Minčák , D. Copko , M. Šaffo , M. Lakatoš , P. Dulovič , P. Pado , Š. Stretavský , L. Apiar , J. Petrík
Vedúci družstva J. Pavlov
Bara Bara štvrtý z predchádzajúceho ročníka v zložení :
J. Džuba , M. Serbák , M. Landa, J. Klamo , E. Zahorčak , J. Pavlulik , B. Kica , M. Marcin , J. Hutaj , M. Jenčík , Ľ. Kačur
Vedúci družstva J. Džuba
FC KAMO CLUB piaty z ročníka 2013/2014 v zložení :
M. Breda , S. Kubica , L. Brecko , K. Lebeda , J. Tokár , P. Serdy , M. Mucha , M. Murgač , T. Ložinčak , P. Stopka
Vedúci družstva M. Mucha , zástupca K. Lebeda
Šiesty a siedmy z minulého roku Norwis a RFC Strelka sa neprihlásili .
Novo prihlásené družstvá :
Bapex v zložení :
P. Rusinkovič , M. Garanič , Š. Adamik , M. Šimko , M. Kužma , P. Talnagi , K. Kurták , P. Valiga , M. Rusinkovič , T. Mačuga , M. Hamza , F. Melko , M. Žofčak
Vedúci družstva M. Rusinkovič , zástupca P. Rusinkovič
Gladiators v zložení :
D. Hrábik , K. Bajus , L. Hamšík , M. Ondo , R. Jenčo , M. Tutko , M. Mižička , D. Paulišin , J. Garguľak , M. Dzurjo , M. Smoľak , D. Hrešo , M. Majvitor
Vedúci družstva K. Bajus , zástupca L. Hamšik
NOVA Michalovce v zložení :
M. Kaplan, E. Fedor , P. Staroškovič , D. Kostovčík , P. Andrejco , P. Gronovič , M. Hrinda , M. Paľovčík , M. Plutko , M. Sivák , R. Mitník , M. Janočko
Vedúci družstva M. Kaplan zástupca E. Fedor
Hrá sa dvojkovovo každý z každým.
Finančné odmeny : 1.Miesto 150 Eur , 2. Miesto 90 Eur , 3. Miesto 60 Eur
Postupuje víťaz súťaže .
Jasným favoritom sa zdá byť družstvo FC StaMi . Uvidíme , ako zvládne úlohu favorita a ako mu postup skomplikujú nováčikovia súťaže.